KKK

Oma köögiviljade ja taimede kasvatamine ei ole mitte ainult põnev hobi, vaid ka mure teie tervise ja teie pere heaolu pärast. Meie, Hamruk.com, pakume teile usaldusväärseid ja uuenduslikke kasvuhooneid, mis muudavad teie aiatöö lihtsaks ja edukaks.

Miks valida meie kasvuhooned?

  • Kvaliteet ja usaldusväärsus: Oleme uhked selle üle, et pakume ainult kõrgeima kvaliteediga kasvuhooneid, mis on valmistatud vastupidavast materjalist, mis on kauakestvad ja ilmastikukindlad.

  • Innovatsioon teie edu nimel: Meie kasvuhooned on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, mis tagab teie taimedele optimaalsed kasvutingimused igal aastaajal. See tähendab, et saate nautida värskeid köögivilju ja maitsetaimi aastaringselt.

  • Lihtne kokku panna ja kasutada: Pakume juhiseid meie kasvuhoonete kokkupaneku ja kasutamise kohta, mis teeb paigaldamise lihtsaks ja lihtsaks ka algajatele.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve.

Pangalink 

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile (SEB Pank, Swedbank, Nordea, Danske Pank, LHV, Krediidipank). Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
2. Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“.
3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise ja maksmise viis ja vajutage lingile „Jätka“. Järgmisena kontrollige tellimus ja vajutage lingile “Esita tellimus”, seepeale saadetakse Teie e-postile tellimus, mille saate tasuda mugavalt pangalingiga (Swedbank, SEB), PayPal või pangaülekandega.
4. Tellimuse kinnitamisel saadetakse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile arve.
5. Tasumata tellimused annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Tootet saab võtta meie laos adressil: Tallinn, Männiku tee 106b. Tingimatalt kohaletoitmisele saame teostama me ise.
 
Hinnad transporteermiseks meie klientideks sõltub regioonidest,allpool on kaart hinnadega.
 

Tallinna piires (10.00 €)
Harjumaa kasvuhoonete tarnimine (20.00 €)
Lääne-Virumaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Ida-Virumaa kasvuhoonete tarnimine (40.00 €)
Järvamaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Raplamaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Läänemaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Pärnumaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Viljandimaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Jõgevamaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Tartumaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Põlvamaa kasvuhoonete tarnimine (30.00 €)
Valgamaa kasvuhoonete tarnimine (50.00 €)
Võrumaa kasvuhoonete tarnimine (50.00 €)
Saaremaa kasvuhoonete tarnimine (100.00 €)

Hambruk.com veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.

  • Tagastus on võimalik juhul kui: kaup ei ole olnud kasutuses, kaubal on säilinud müügivälimus ning omadused, on alles originaalpakend, kleebised ja etiketid, ning dokumendid, mis kinnitavad ostu ja ostutingimusi. Kosmeetika ja toidulisandite tagastus on võimalik juhul kui kaup vastab eelpool nimetatud tingimustele ja lisaks on avamata ja originaalpakendis.
  • Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
  • Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10€ ulatuses). Hambruk.com kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@hambruk.com 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.hambruk.com veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

ET